Výstavba bytových a rodinných domů

V rozsahu novostaveb na klíč i kompletních rekonstrukcí. Používáme výhradně materiály renomovaných stavebních výrobců, abychom byli schopni udržet co nejvyšší standard kvality. Současně také využíváme nových technologií a neustále školíme všechny zaměstnance pro kvalitní provádění staveb. Při realizaci stále dohlížíme na kvalitu prováděné stavby. Snažíme se vyhovět všem potřebám zákazníka a jsme schopni Vám vyřešit i kompletní administrativní činnost spojenou s realizací zakázek. Jedná se především o projekční činnost, vyřizování všech různých stupňů povolování a řízení na úřadech státní správy. Vyřešíme kontrolu stavebních prací, fakturací, kvality a vhodnost použitých materiálů ve vztahu k projektové dokumentaci.

Ukázka výstavby rodinných domů zde


Pasivní a nízkoenergetické domy - více zde


Rekonstrukce a zateplování budov a rodinných domů

Společnost MB Stavitelství s.r.o. je zapsána v seznamu odborných dodavatelů, která splňuje kriteria pro odborné provádění prací při realizaci programu Zelená úsporám Revitalizace (regenerace) domů je komplexní oprava důležitých funkčních částí budovy (zateplení obvodových stěn, zateplení střechy a podlahy, výměna oken a dveří splňující nejnovější nároky na tepelný odpor konstrukcí, výměna rozvodů vody a elektroinstalace atd.), provedená v rámci jednoho projektu, který může mít několik etap technicky na sebe navazujících. Regenerovaný dům poskytne kvalitní bydlení na úrovni současných požadavků na stavební techniku, hospodaření s energií, hygienu a estetiku bydlení. Úspory za vytápění 30 % až 50 % současných nákladů. Zvýšení tržní hodnoty nemovitosti Při komplexní renovaci – úspory více než 20 % nákladů ve srovnání s postupným prováděním jednotlivých regeneračních kroků. Zlepšení kvality bydlení (snížení hlučnosti, moderní a estetické prostředí). Prodloužení životnosti objektu.

Nástavby bytových domů

Zastřešení bytových domů provádíme jak na novostavbách, tak formou rekonstrukcí plochých či šikmých střech s použitím veškerých dostupných druhů střešních krytin, a to od dodávky krovu přes pokrývačské, klempířské, izolatérské práce až po vestavbu či nástavbu bytových jednotek.

Půdní vestavby

Půdní vestavby jsou dostupným řešením, jak z nevyužitých prostorů vytvořit atraktivní prostor pro obytné pokoje, kuchyně, ložnice, dětské pokoje, ateliery, kanceláře a sociální zařízení. Půdní vestavby stavíme za pomoci sádrokartonových stropů a příček. Výstavba podléhá přísným stavebním normám.

Rekonstrukce bytových jader

Provedeme kompletní přestavbu a rekonstrukci bytového jádra v panelových domech v nadstandardní kvalitě materiálu i prováděných řemesel. Ve většině případů se jedná o velkou rekonstrukci a proto je nutné ji věnovat perfektní přípravu. Také je vhodné využít služby architekta, který Vám dokáže nabídnout různé varianty a možné realizace přestavby, spolu s často nečekanými estetickými prvky, které z Vašeho nového bytového jádra vytvoří krásný prvek bytu. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.
Jak probíhá rekonstrukce bytového jádra?
Nejprve Vás navštívíme, provedeme zaměření a vypracujeme nezávaznou objednávku. Po schválení domluvíme pevný termín realizace. Začínáme úplnou demontáží původního jádra vč.vybavení s následným odvozem veškerých odpadů. Pokračujeme vyzděním nových příček dle dokumentace popř.domluvy se zákazníkem. Následuje kompletní výměna elektroinstalace a vodoinstalace vč. betonáže nové podlahy, je-li to nutné, po té následuje montáž obložení. Posledním krokem je již kompletace tj. montáž nových zařizovacích předmětů vč. provedení zkoušky a uvedení do provozu. Rekonstrukce trvá 5-7 dní. Záruky jsou 36 měsíců na práci, na silikonové utěsnění 12 měsíců a na výrobky dle výrobce.